O nás

NÁŠ PŘÍBĚH PÍŠEME SPOLEČNĚ S VÁMI

Jsme dva bráši Lukáš a Jakub, které spojuje vztah k cestování a životu obecně. Věříme, že dobře využitý čas činí čas ještě mnohem drahocennější, proto se snažíme podnikat a vytvářet věci, které mají smysl. Při poznávání světa a lidí v něm jsme mnohokrát narazili na to, že spousta z nás se k přírodě chová lhostejně. Produkujeme obrovské množství plastu, plýtváme vodou i jídlem, netřídíme odpad, chováme se neeticky ke zvířatům. Obklopujeme se věcmi, které nejsou ani hezké, ani ekologické.

Koncept našeho e-shopu jsme postavili na čistě přírodních materiálech. Vyrábíme hodinky ze dřeva a bambusu. Chceme být součástí přírody. Náramkové hodinky ze dřeva jsou netoxické a bez použití umělých materiálů. Vyrábí se ze zbytků tvrdého exotického dřeva z celého světa, ale protože víme, že i přesto výroba zasahuje do přírody, kompenzujeme tuto skutečnost tím, že z každého prodaného výrobku přispíváme na obnovu lesů. Ve spolupráci s vámi a neziskovými organizacemi se snažíme co nejlépe investovat do ochrany přírody a vytvářet produkty, které životní prostředí co nejméně zatěžují.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení